Szkolenia

Home Szkolenia

Szkolenia

Dla mnie szkolenie powinno być wyjątkowym momentem, podczas którego nawiązuje fizyczną i mentalną więź z osobami szkolonymi. Niewielu coachów zdaje sobie sprawę, że podczas szkolenia sam trener może wiele się nauczyć. Chcę zatem czerpać z Twojej wiedzy, Twoich doświadczeń, bo jesteś wyjątkowy. W zamian pomogę Ci poukładać, zaktualizować Twoją wiedzę w jedną użyteczną całość. Skorzystaj z mojej energii, bądź lepszą wersją siebie znajdź swój Game Changer. Proponuję Ci 4 typy szkoleń. Poklikaj, a znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Szkolenia integracyjne/
motywacyjne dla biznesu
Chcesz, żeby Twój zespół był najlepszy?! Szukasz dla niego Game Changera? Chcesz zwiększyć motywację, dyscyplinę, komunikację w Twoim Teamie? Nauczyć go jak rozwiązywać problemy zachowując spokój ducha, uwalniając jednocześnie siłę dawnych wojowników?
Czytaj wiecej
Szkolenia rodzic - dziecko
Uzależnienia od technologii (komputery, telefony, tablety), problemy z dietą, wady postawy, brak aktywności fizycznej? Niestety taki jest XXI wiek i zarówno my, jak i nasze dzieci cierpimy z tego powodu. Dodaj do tego chroniczny brak czasu i masz receptę na poważne problemy zdrowotne i rodzinne.
Czytaj wiecej
Spotkania indywidualne
Zapraszam na sesję indywidualną! Jak wygląda taka sesja? Trochę jak u trenera personalnego na siłowni, jednak będzie to bardziej poważne.
Czytaj wiecej
Abonamenty dla firm
Jesteś właścicielem firmy/menagerem? Pracujesz długo ze swoim zespołem? Chciałbyś poprawić jego wyniki, usprawnić pracę, wdrożyć innowację, ale brak Ci obiektywizmu? Nic dziwnego, bo nie jest łatwo zmienić nawyki długoletnich pracowników!
Czytaj wiecej