O mnie

Home O mnie
O mnie

Dr Patryk Szczygieł

Uczę, szkolę, motywuję, wyciskam z ludzi 7 poty i duszę ich jak trzeba. Jestem Game Changerem dla Twojego życia! Game Changerem czyli czym? Czynnikiem, który zmienia twoje życie, szuka Twoich naturalnych talentów, przewag, aby w naturalny sposób pomóc Ci zostać mistrzem w życiu!

Kilka słów od serca:

Jeśli tu jesteś to pewnie interesuje Cię z kim masz przyjemność.

Jestem Patryk, pasjonat życia i mocnych wrażeń. Życie dla mnie jest przygodą, a każda aktywność cennym doświadczeniem. Swoje talenty szlifowałem pracując jako urzędnik, radny 2 kadencji, organizator międzynarodowych eventowów biznesowych, menager największego hotelu w mieście, koordynator i autor innowacyjnych projektów edukacyjnych jak choćby: 

  • Uniwersytet Małego Przedsiębiorcy (NBP), 
  • Jurajski Uniwersytet Ludowy (Ministerstwo Kultury), 
  • Sportowy Rodzic – Sportowe Orlęta (Orlen), 
  • Rodzino walcz o zdrowie (Lotto). 

Otrzymałem wiele nagród od Ambasadorów, Izb Handlowych, Samorządowców. To wszystko było pokłosiem mojego charakteru, który każe wciąż mi poszukiwać, ale to nie jest ważne, ważny jest człowiek i to co dobrego może dać drugiemu człowiekowi!

Nie lubię: krawatów, udawanych coachów, zawiści, okłamywania samego siebie, lenistwa.
Kocham: ciężką pracę, ludzi, innowacje, kreatywność, sukces.
Co mnie wyróżnia: jestem Gamę Changerem – praktykiem z naukowym podejściem, który łączy doświadczenie z wielu dziedzin.  
 
 

Jeśli konkretnie interesują Cię cyfry to:

Dr Patryk Szczygieł
  • Wykładowca akademicki z 15 letnim doświadczeniem. Specjalizacja: sprzedaż, negocjacje, marketing/promocja/PR, zarządzanie, obsługa klienta, badania rynkowe.
  • Od 9 lat Prezes Fundacji Europa House: specjalizującej się w szkoleniach, projektach edukacyjnych, projektach społecznych 
  • Menager z 14 letnim doświadczeniem: zarządzam zespołem ponad 50 osób i majątkiem ponad 50 mln złotych
  • Zawodnik i trener brazylijskiego jiu jitsu: brązowy pas – 4 belki, stawałem na podium kilkadziesiąt razy, trenuję młodych mistrzów, którzy pod moim okiem tryumfują na zawodach najwyższej rangi. 
Chcesz wiedzieć więcej?

To poklikaj w pozostałe zakładki!

W tej zakładce znajdziesz moje materiały. Piszę o rzeczach ważnych dla rozwoju zawodowego, czyli o Game Changerach. Inspirację czerpię z życia wielkich mistrzów, własnych doświadczeń zawodowych i życiowych oraz prowadzonych badań ilościowych i jakościowych. Miłej lektury. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dla mnie szkolenie powinno być wyjątkowym momentem, podczas którego nawiązuje fizyczną i mentalną więź z osobami szkolonymi. Niewielu coachów zdaje sobie sprawę, że podczas szkolenia sam trener może wiele się nauczyć. Chcę zatem czerpać z Twojej wiedzy, Twoich doświadczeń, bo jesteś wyjątkowy. W zamian pomogę Ci poukładać, zaktualizować Twoją wiedzę w jedną użyteczną całość. Skorzystaj z mojej energii, bądź lepszą wersją siebie znajdź swój Game Changer. Proponuję Ci 4 typy szkoleń. Poklikaj, a znajdziesz coś idealnego dla siebie.
A) szkolenia integracyjne/motywacyjne dla biznesu
B) szkolenia rodzic-dziecko
C) szkolenia indywidualne
D) abonamenty dla firm
Zachęcam do subskrybcji mojego kanały na You Toube https://www.youtube.com/@bjjfamilypoland . Znajdziesz tam sporo ciekawych materiałów, które możesz wykorzystać w życiu. Są to filmy instruktażowe, podcasty, relacje z odwiedzin w ciekawych miejscach.